İnteraktif Tanıtım Filmi

İnteraktif Tanıtım Filmi

İnteraktif Tanitim Filmi

İnteraktif tanıtım filmi, kullanıcı ile etkileşen tanıtım filmi anlamına gelmektedir. İnteraktif tanıtım filmi,Özellikle kullanıcının ekran başına oturup sadece sinema filmi gibi izlediği kurumsal tanıtım filminden farklı olarak kullanıcında tercihleri ile yön verebilmesine ihtiyaç duyulan durumlarda kullanılır.

Bir ürünün kullanımına ilişkin bir tanıtım filmi hazırlanarak, kullanıcının istediği seçenekleri tekrar izlemesi, sadece istediği bölüm yada kısımları izleyebilmesine olanak tanır. Örnek olarak interaktif tanıtım filmi ile bir makinanın kullanıma ait bir film hazırlanırsa, makina eğitimi için interaktif olan tanıtım filmini izlemek makina kullanımı konusunda büyük kolaylıklar sağlayabilecektir. Yeni bir ürünün piyasa sunumunda da ürün kullanımı interaktif tanıtım filmi olarak hazırlanabilir.

İnteraktif olarak hazırlanacak tanıtım filmi, çizgi film şeklinde animasyon içerikli olabileceği gibi gerçek görüntülerin montajı ile de yapılabilmektedir. Profesyonel seslendirme ajanslarından tedarik edilen filme uygun sesler ile filmin amacına uygun seslendirme ve montaj yapılmaktadır.

Ayrıca interaktif film içeriğinde web sitesi içeriği de offline (çevrimdışı)çalışabilecek şekilde gösterilebilir.

İnteraktif CD, okuyucuya ( CD ROM ) takıldığı anda mouse ile etkileşimli şekilde çalışan CD/DVD veya USB Disklerdir.

Özel tasarımlardan seçebileceğiniz, CDkartvizit mini CD, desenli CD, DVD, USB Disk ve özel tasarımlı hazırlanmış USB Diskler çoğaltılabileceği gibi, isterseniz kendi firmanızın uzantısı ile tanımlanacak video içerik sitelerinden de filminize her ortamda ulaşabilirsiniz.

Her disk kapasitesi boyutları ile orantılı olarak farklı kapasitelerdedir.Hazırlanan film içeriğinin full HD olması durumunda küçük boyutlu CD ' ler üzerinde kapasitenin az olması nedeniyle dolum yapılmamaktadır.

KULE WEB YAZILIM

CEBRAİL MAH.SİMSAR SK. AHMET BIYIKLI İŞ MERKEZİ KAT 2 NO:8

TEKLİF AL

Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurunuz