Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi hizmetimiz kapsamında firmanızda öncelikle bir keşif yapılmaktadır. Yapılan keşif sonrası çekimde kullanılacak malzemeler tesbit edilmektedir. Bu ön çalışma ile tanıtım filmi fiyatı belirlenebilmektedir. Tanıtım filmi için öncelikle kurgu oluşturulmakta, yazılan senaryo kapsamında yüksek çözünürlükte çekimler yapılmaktadır.

Tanıtım filminde kullanılmak için hazırlanan çekimlerden önce yapılan bilgilendirme ile firmada gereken temizlik vb gibi ön hazırlıklar yapılmalıdır. Filmde kullanılacak seslendirme için anlaşmalı olduğumuz seslendirme ajanslarından ses örnekleri müşterimize sunularak en uygun ses seçimi yapılır.

Tanıtım filmi kullanım yada ihtiyaca göre farklı dillerde seslendirme yapılarak seslendirme filme montajlanır. Hazırlanan tanıtım filmi farklı mecralarda kullanım için uygun formatlara dönüştürülerek kullanıma sunulur. Hazırlanan tanıtım filmi web sitesinde, fuar alanında, tv reklamlarında, şirket içi barkovizyon olarak, toplantılarda da kullanıma uygundur. Tanıtım filmi konusunda deneyimli kullanılan programlara hakim personelimiz tarafından hazırlanan kurumsal tanıtım filmi, çeşitli dijital efektler ile zenginleştirilmekte görsel ve işitsel olarak etkisi artırılmaktadır. Tanıtım konusunda web sitesi tasarımı ve katalog tasarımından çok daha etkili ve prestije sahip olan kurumsal tanıtım filmi firmaların en etkili tanıtım mecrasıdır.

Tanıtım filmi kapsamında firmalara uygulamalı kullanım klavuzu, eğitim programları da hazırlanabilmektedir. Tanıtım filmi aslında birçok firmanın ihtiyaç duymadığı ancak hazırlanması sonrası büyük beğeni duyduğu ve gururlandığı bir çalışmadır. Genellikle tanıtım filmi 1 master kopya olarak hazırlandıktan sonra özel olarak tasarlanan CD kılıflarında çoğaltılarak dağıtımı yapılabilir.

KULE WEB YAZILIM

CEBRAİL MAH.SİMSAR SK. AHMET BIYIKLI İŞ MERKEZİ KAT 2 NO:8

TEKLİF AL

Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurunuz