Crm Yazılımı

Crm Yazılımı

Crm Yazılımı

Crm yazılımı ( Customer Relations Management ) Müşteri ilişkileri yönetim programı anlamına gelmektedir. Müşterilerinizle olan tüm süreçlerin yönetiminin yapıldığı CRM yazılımı web tabanlı programlanarak hazırlanmıştır. Kule CRM yazılımı ile tüm servis süreçleri satış kadrolarının kontrolü ve en önemlisi raporlanması etkili ve kolay bir arayüz üzerinden yapılabilmektedir.

CRM yazılımımız web tabanlı olarak geliştirilmiş, mobil ve tablet gibi cihazlar üzerinden kullanıma uygundur. CRM yazılımı kullanımı konusunda en büyük engel kullanıcıların yeniliğe olan karşı duruşlarıdır. BU noktadan yola çıkarak kullanıcı dostu olarak geliştirilen arayüzler ile bu olumsuzluğun önüne geçilmiştir. Bir yöneticinin ihtiyacı olan tüm raporları sadece birkaç tıklama ile sunabilen CRM yazılımımız, bir temel parogram üzerinden her firma için özel olarak geliştirilmektedir.

CRM yazılımları fiyatları ise yazılım kapsamına göre belirlenmektedir. CRM den beklentileriniz ve size sunabileceklerimizi karşılıklı olarak tespit ettikten sonra CRM programı fiyatı için bir belirleme yapılabilmektedir. CRM yazılımı yapılırken belli bir aşamadan sonra beta yayını olarak test etme imkanı sağlanmaktadır. Böylelikle geliştirme aşaması da dahil sistemi kullanmakta ve olası yorumlarınız ile yazılımın en uygun en verimli hale gelmesini sağlamaktasınız.

CRM yazılımı için ihtiyaç duyulan bakım ve destek hizmetleri konusunda da sizlere çözümler ve farklı bakım paketleri sağlamaktayız.

KULE WEB YAZILIM

CEBRAİL MAH.SİMSAR SK. AHMET BIYIKLI İŞ MERKEZİ KAT 2 NO:8

TEKLİF AL

Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurunuz