E-Ticaret Sitesi Yazılımı

E-Ticaret Sitesi Yazılımı

E-Ticaret Sitesi Yazılımı

Özel e-ticaret yazılım projeleri, Özel e-ticaret yazılım geliştirmesi kapsamında tamamen firmaya ve projeye özel kod geliştirilmekte proje kapsamında online ödeme alınabilmekte ve projenin amacına uygun konsept geliştirilmektedir. Standart e-ticaret sitesinden farklı olarak özel e-ticaret projeleri kapsamı çok daha geniş sadece ürün sergileyip satan siteler olmamaktadır.

Bir arkadaşlık sitesi yazılımı gibi kapsam ve içerik olarak e-ticaret alt yapısına sahip, gerek üyelik başlangıcında gerekse üyeliğin belli evrelerinde ödeme alınabilme imkanı tanıyan bir e-ticaret yazılımıdır. Aynı şekilde farklı bir düşünce yada bilinen kapsamlı yazılım projeleriniz için e-ticaret yazılımı hizmetimize sizlerin yanındayız.

Genellikle bir tanıtım sitesinden öte bir işletme yada web tabanlı bir fabrika olarak işlev görebilecek her türlü fikir ve projeyi hayat geçirebilecek vizyon ve yeteneğe sahip bir bilişim firması olmamız sebebiyle özel e-ticaret yazılımı konusunda hizmet sürekliliği sağlamaktayız. Bu tip özel projelerde hizmetin iyi planlaması, geliştirmeye uygun olması önem taşır. Aynı zamanda hizmetin sürekliliği ve hizmet süresince de sağlanacak destek önemlidir. Bu konularda 15 yıllık bilgi birikimi ve kalifiye kadrosu ile e-ticaret yazılımı projelerinizin yükünü hafifletecek desteğimizle yanınızdayız.

E-ticaret yazılımı hizmetimiz kapsamında arkadaşlık sitesi, bilet satış sitesi, çerçeve satış sitesi, tablo satış sitesi, vb projelerin yanında özel projelerinizde düşünülebilir.

KULE WEB YAZILIM

CEBRAİL MAH.SİMSAR SK. AHMET BIYIKLI İŞ MERKEZİ KAT 2 NO:8

TEKLİF AL

Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurunuz